530310-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Radio-, televisions-, kommuniktions- och telekommunikationsutrustning samt tillhörande utrustning – Hyra av lösteknik
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelHyra av lösteknik
BeskrivningSe UD.
Intern identifierare202403
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 32000000 Radio-, televisions-, kommuniktions- och telekommunikationsutrustning samt tillhörande utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 31000000 Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelMALL - Svenska