530618-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Sakförsäkringar – Vimarhem AB
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelVimarhem AB
BeskrivningUpphandling av Vimarhems företags- och fastighetsförsäkringar
Intern identifierareFöretags- och fastighetsförsäkringar
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 66515200 Sakförsäkringar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
Optioner
Beskrivning av alternativenOption på att förlänga avtalet 1+1 år