Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 2 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 71510000 Tomtundersökningstjänster, 71530000 Konsulttjänster för bygg- och anläggningsarbeten, 71332000 Geotekniska ingenjörstjänster, 71351500 Markundersökningstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Tekniska konsulter Geotekniska undersökningar