530852-2025 - Resultat
Sverige – IT-tjänster – Specifik upphandling avseende Kravanalytiker
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSpecifik upphandling avseende Kravanalytiker
BeskrivningSpecifik upphandling avseende Kravanalytiker till Hälso- och sjukvårdsförvaltningen
Intern identifierareHSN 2025-0390
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72222300 IT-tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000