See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Projektör El- och telesystem
Beskrivning: Upphandling av Ramavtal Projektör El- och telesystem för Stenungsunds kommun och Stenungsundshem AB.
Intern identifierare: 2024-228
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71318000 Byggtekniska konsulttjänster och rådgivning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Tekniska konsulter