53095-2021 - ResultatSverige-Helsingborg: Teknisk besiktning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal OVK-besiktning
Referensnummer: 18/53
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71631000 Teknisk besiktning
II.1.4.
Kort beskrivning
OVK-besiktning av Helsingborgshems ventilationsanläggningar.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
71315410 Inspektion av ventilationssystem, 71321400 Konsulttjänster inom ventilation, 71630000 Teknisk besiktning och provning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen