530988-2018 - ÄndringSverige-Luleå: Diverse inredning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Flyttjänster och magasinering
Referensnummer: KLF2018/1197
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39290000 Diverse inredning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen gäller behov av flyttjänst och magasinering, exklusive specialtransport av konstföremål och antivikteter. För Luleå kommun, Luleå Energi och Kommunförbundet Norrbotten.