Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Nyckelhantering åt Helsingborgshem
Referensnummer: 20/52
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79990000 Diverse företagstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Helsingborgshem söker en entreprenör som kan ombesörja in- och utlåning av nycklar för våra upphandlade leverantörer som ska utföra arbeten i våra fastigheter.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 48100000 Programvara för särskild industri, 79900000 Diverse företags- och övriga tjänster, 79996000 Företagsadministration
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen