531014-2018 - ÄndringSverige-Karlsborg: Transporter (utom avfallstransport)
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Skolskjuts Karlsborgs kommun
Referensnummer: 18/169
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
60000000 Transporter (utom avfallstransport)
II.1.4.
Kort beskrivning
Skolskjuts för Karlsborg kommuns grundskoleelever