2. Förfarande
Förfarande
Titel: Extern remiss DESINFEKTIONS- OCH HYGIENPRODUKTER, SLL730
Beskrivning: Upphandlingsavdelningen vid serviceförvaltningen, Region Stockholm, efterfrågar synpunkter inför upphandling av Desinfektion- och hygienprodukter, SLL730.
Intern identifierare: 25/67
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33700000 Hygienartiklar