Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71321400 Konsulttjänster inom ventilation
Ytterligare klassificering (cpv): 71315410 Inspektion av ventilationssystem, 71632100 Ventilkontroll
Leveransplats
Del av land (NUTS): Västra Götalands län (SE232)
Land: Sverige
Värde