2. Förfarande
Förfarande
Titel: Städtjänster
Beskrivning: Forshaga bostäder bjuder in att lämna anbud avseende avtal för Städtjänster. För att lämna anbud så ska anbudsgivaren boka en tid med Beställarens kontaktperson och varit på plats för att få rätt uppfattning om uppdraget.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:92430:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90910000 Städning, 90911100 Städning av bostäder, 90911200 Städning av byggnader, 90919200 Kontorsstädning