531066-2021 - ResultatSverige-Stockholm: Internettjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Systemstöd för Sociala medier
Referensnummer: FK 2021/010529-1
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72400000 Internettjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Systemstöd för att hantera kommunikation med medborgare som ställer frågor i sociala medier. Idag används FB.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
72222300 IT-tjänster, 72400000 Internettjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen