531117-2024 - Resultat
Sverige – Programvara för utbildning och underhållning – Elevadministrativt system för VUX - Falu kommun
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelElevadministrativt system för VUX - Falu kommun
BeskrivningElevadministrativt system till Falu kommun
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 48930000 Programvara för utbildning och underhållning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelElevadministrativt system
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:80650:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd, 72212190 Programvaruutvecklingstjänster för undervisning, 72212931 Programvaruutvecklingstjänster för utbildning