531261-2021 - ÄndringSverige-Kalmar: Detaljhandelstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av presentkort
Referensnummer: 2021-094
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
55900000 Detaljhandelstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal presentkort.