531281-2023 - ÄndringSverige-Falun: Medicinsk utrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Thuliumfiberlaser inkl. förbrukningsmaterial och tillbehör
Referensnummer: HSN2023/4401
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33100000 Medicinsk utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser en thuliumfiberlaser av bänkmodell inkl. förbrukningsmaterial och tillbehör med möjlighet att avropa ytterligare en utrustning