531389-2024 - Planering
Sverige – Motordrivna rullstolar – Extern remiss, Elrullstolar
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelExtern remiss, Elrullstolar
BeskrivningExtern remiss, föregående upphandlingen av elrullstolar
Intern identifierare2024-O001364
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33193121 Motordrivna rullstolar