Cafè- och restaurangverksamhet Sunnanå Hamn 7 (Restaurangen)
Referensnummer: UH-2019-54
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
II.1.4.
Kort beskrivning
Melleruds Kommun inbjuder till att inkomma med anbud som syftar till att teckna avtal för drift av café- och restaurangverksamhet i lokalen Sunnanå Hamn 7 (Sunnanå 1:29) med en aktör. Lokalen är dimensionerad för verksamhet året runt och har en uteservering med utsikt över Vänern.