2. Förfarande
Förfarande
Titel: Aktomslag till Polismyndigheten
Beskrivning: Olika storlekar av både tryckta och otryckta aktomslag i åldersbeständigt papper till Polismyndigheten.
Intern identifierare: A280.697/2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 22000000 Trycksaker och tillhörande produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Denna upphandlingen avser ett ramavtal på 4 år som ska tillgodose Polismyndighetens behov av olika storlekar av både tryckta och otryckta aktomslag i åldersbeständigt papper.
Intern identifierare: Aktomslag till Polismyndigheten