See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Färska charkuterier
Beskrivning: Upphandlingen avser färska charkuterier. Linköpings kommun och har för avsikt att ingå ramavtal med en leverantör i syfte att säkerställa leveransen av näringsrika och kvalitativa charkprodukter.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15100000 Animaliska livsmedel, kött och köttprodukter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:99686:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 15130000 Köttvaror, 15131000 Köttkonserver och köttprodukter