The Swedish Export Credit Agency (EKN) invites interested tenderers to submit tenders for providing EKN assistance with reinsurance broker services.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 66000000 Finans- och försäkringstjänster, 66120000 Investment banking och tillhörande tjänster, 66122000 Företagsfinansiering och riskkapital
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen