531769-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Rörledningsmaterial – VVS material
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelVVS material
BeskrivningUpphandlingen omfattar Ronneby kommuns och AB Ronneby Industrifastigheters behov av VVS material för reparations- och underhållsarbeten
Intern identifierare25/40
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 44162100 Rörledningsmaterial
Ytterligare klassificering (cpv): 44411000 Sanitetsgods
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000