2. Förfarande
Förfarande
Titel: Webbbaserad juridisk informationstjänst med lagkommentarer och e-böcker
Beskrivning: Webbbaserad juridisk informationstjänst med lagkommentarer och e-böcker
Intern identifierare: 1004-2023/24
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 64216200 Elektroniska informationstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 79140000 Juridisk rådgivning och informationstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Webbbaserad juridisk informationstjänst med lagkommentarer och e-böcker