531982-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reklam och marknadsföring – Kommunikationsbyråtjänster 2024
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKommunikationsbyråtjänster 2024
BeskrivningSedvanliga kommunikationsbyråtjänster
Intern identifierareKS/2024:00477
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79340000 Reklam och marknadsföring
Ytterligare klassificering (cpv): 79413000 Konsulttjänster för marknadsföring, 79822500 Grafisk formgivning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningUpphandlingen avser sedvanliga kommunikationsbyråtjänster för Botkyrka kommun.
Intern identifierareKommunikationsbyråtjänster 2024