53208-2023 - ÄndringSverige-Malmö: Telekommunikationstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/23/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Telefoni, Mobil Bredband & växel
Referensnummer: UH-2022-11
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
64200000 Telekommunikationstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
LUK - tjänster- och byggkoncessionerCopenhagen Malmö Port Aktiebolag, bjuder in till upphandling av mobiltelefoni, bredband och växel