Typ av upphandlande myndighet Statligt organ eller förbundsorgan
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Företagshälsovård
Referensnummer: UH-2020-10
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 85147000 Företagshälsovård
II.1.4.
Kort beskrivning
Bengtsfors kommun samordnar upphandling avseende företagshälsovård och inbjuder till anbudsgivning gällande - Företagshälsovård för Bengtsfors, Färgelandas, Dals-Eds och Melleruds kommuner diarienummer, UH-2020-10 enligt nedanstående instruktioner och bifogade handlingar
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Prisfråga Bengtsfors
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 85147000 Företagshälsovård, 85100000 Hälsovårdstjänster, 85140000 Diverse hälsovård
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Prisfråga Färgelanda
Del nr: 2
Prisfråga - Dals-Ed
Del nr: 3
Prisfråga Mellerud
Del nr: 4