Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Digitala läkemedelsskåp (4) med tillhörande app
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 39122100 Skåp
II.1.4.
Kort beskrivning
Digitala läkemedelsskåp med tillhörande app för att öppna/stänga skåp digitalt.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 3 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 33192300 Möbler för medicinska ändamål, utom sängar och bord, 39122100 Skåp, 44421720 Förvaringsskåp
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen