2. Förfarande
Förfarande
Titel: LTA-pumpstationer
Beskrivning: LTA-pumpstationer. Se upphandlingsdokument för ytterligare information.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42120000 Pumpar och kompressorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:106942:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 45317100 Elinstallationer för pumputrustning