Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Immunanalysator
Referensnummer: UPPH2019-0387
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 38400000 Instrument för kontroll av fysikaliska egenskaper
II.1.4.
Kort beskrivning
Se bifogad bilaga Beskrivning av instrument.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 38430000 Detektions- och analysutrustning, 38434000 Analysatorer
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Se bifogade bilagor Kravspecifikation och Beskrivning av instrument.