532853-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Databastjänster – Ramavtal för Rättsdatabaser
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster - Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal för Rättsdatabaser
BeskrivningUpphandling av rättsdatabaser
Intern identifierare2.7-26322/2023
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Ytterligare om kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 72320000 Databastjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000