Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Träsouvenirer till Stadshusshopen
Referensnummer: Dr 331-286/2019
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 18530000 Presenter och priser
II.1.4.
Kort beskrivning
Stockholm stad, genom dess stadsledningskontor, inbjuder er att lämna anbud på Träsouvenirer till Stadshusshopen, Stockholm stadshus. Upphandlingen avser träsouvenirer som ska säljas till Stadshusshopens kunder.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 37800000 Hantverks- och konstmateriel
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen