532869-2020 - ÄndringSverige-Vänersborg: Fakturering
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
E-fakturatjänst
Referensnummer: RS 2019-00984
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79999200 Fakturering
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av en regiongemensam elektronisk fakturatjänst. Tjänsten ska utgöra ett samlat stöd för elektronisk fakturering till och från VGR.