See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: CNC-Fräs
Beskrivning: Anskaffning av 5-axlad CNC-Fräs.
Intern identifierare: FOI-2024-1421
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42623000 Fräsmaskiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Krav på varan/tjänsten
Beskrivning: Upphandling av 5-axlad CNC-fräs.
Intern identifierare: FOI-2024-1421-1
Ytterligare klassificering (cpv): 42630000 Verktygsmaskiner för metallbearbetning
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Kvalificering
Beskrivning: Köp av 5-axlad CNC-fräs.
Intern identifierare: FOI-2024-1421-2
Ytterligare klassificering (cpv): 42600000 Verktygsmaskiner