2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI - System för verksamplanering, ekonomistyrning och beslutsstöd
Beskrivning: Denna RFI syftar till att få kännedom om de system som finns på marknaden inom området för verksamplanering, ekonomistyrning och beslutsstöd.
Intern identifierare: 202525
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem