533063-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Finans- och försäkringstjänster – Leksandsbostäder AB - Fastighets- och företagsförsäkring
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelLeksandsbostäder AB - Fastighets- och företagsförsäkring
BeskrivningUpphandling av fastighets- och företagsförsäkring.
Intern identifierare25/13
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 66000000 Finans- och försäkringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000