2. Förfarande
Förfarande
Titel: Handverktyg
Beskrivning: Avtalet omfattar leverans av avtalade handverktyg och verkstadsförnödenheter till Lantmäteriets olika verksamhetsställen.
Intern identifierare: LM2025/066966
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44510000 Verktyg
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000