See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: TI 2023-1199 Mark- och utemiljöåtgärder på fastighetsmark
Beskrivning: Denna upphandling avser Ramavtal inom entreprenad gällande åtgärder för mark- och utemiljö på fastighetsmark inom Salems kommun. Åtgärderna kan bestå av byggnation av staket, anläggning av lekplatser, anläggning av gräsytor och mindre asfalteringsarbeten.
Intern identifierare: 24/40
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71500000 Tjänster för bygg- och anläggningsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000