533182-2021 - KonkurrensutsättningSverige-Stockholm: Företagsadministration
Meddelande om upphandling
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Friskvårdsadministration UR
Referensnummer: 202154UR
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79996000 Företagsadministration
II.1.4.
Kort beskrivning
UR arbetar sedan ett antal år med en portal för administration av friskvårdsbidrag. Syftet med upphandlingen är att tillgodose UR:s behov av att administrera friskvårdsbidraget som ett led i företagets systematiska hälso- och arbetsmiljöarbete.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
48219300 Programvara för administration, 48400000 Programvara för affärstransaktioner och personliga affärer, 75112000 Administration inom företagsverksamhet
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen