533193-2018 - ÄndringSverige-Stockholm: Konsulttjänster för upphandling
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandlingskonsulttjänster
Referensnummer: 18/000870
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79418000 Konsulttjänster för upphandling
II.1.4.
Kort beskrivning
Syftet med ramavtalet är att vid behov förse Sida med möjligheten att avropa Seniora och Juniora upphandlingskonsulter för upphandlingar inom entreprenad och varor/tjänster.