533290-2023 - ÄndringSverige-Lund: Telekommunikationstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
OPERATÖRSTJÄNSTER FÖR FAST OCH MOBIL TELEFONI
Referensnummer: 23/11
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
64200000 Telekommunikationstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av fasta och mobila operatörstjänster och därtill hörande kringtjänster.