Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
Leveransplats
Land: Sverige
Var som helst i det aktuella landet
Kompletterande information: Framgår av upphandlingsdokumentet.
Värde