533439-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Flygkartstjänster – Konsultstöd för drönarflygning och datainsamling
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKonsultstöd för drönarflygning och datainsamling
BeskrivningStöd med drönarflygning och datainsamling kopplat till olika forskningsprojekt
Intern identifierareLNU-2025/1717
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71354200 Flygkartstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000