2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lastbilar till Bråvallagymnasiet
Beskrivning: Norrköpings kommun inbjuder ert företag att lämna anbud i offentlig upphandling gällande leasing av två (2) Lastbilar för att utbildningsverksamheten vid Bråvallagymnasiet i Norrköping. Anbud ska lämnas enligt de villkor som framgår av upphandlingsdokumenten.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34140000 Tyngre motorfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:98840:Lot:1