533736-2022 - ÄndringSverige-Stockholm: Diverse medicinktekniska produkter
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling Simulatorer för medicinsk simulering
Referensnummer: SÖS 2021-1605
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33190000 Diverse medicinktekniska produkter
II.1.4.
Kort beskrivning
Södersjukhuset AB bjuder in till upphandling av simulatorer för medicinsk simulering till Södersjukhuset AB samt till Karolinska universitetssjukhuset