533738-2022 - ÄndringSverige-Åkersberga: Datorer och datamateriel
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Partner för klienter och kringutrustning
Referensnummer: 2021-39
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30200000 Datorer och datamateriel
II.1.4.
Kort beskrivning
Kommunen söker en partner som ska kunna stödja och löpande leverera klienter, kringutrustning och tillhörande tjänster inom Kommunen olika verksamheter, i enlighet med vad som framgår av upphandlingsdokumenten.