2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandlingsverktyg
Beskrivning: Upphandlingen avser ett molnbaserat systemstöd för upphandlingsprocessen och avtalsprocessen.
Intern identifierare: KS 2024-00383
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72267100 Underhåll av IT-programvara
Ytterligare klassificering (cpv): 48219300 Programvara för administration, 48311000 Programvara för dokumenthantering, 48312000 Programvara för elektronisk publicering, 48490000 Programvara för upphandling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000