2. Förfarande
Förfarande
Titel: Livsmedel -Färskt kött (Fläsk, nöt och lamm)
Beskrivning: Livsmedel -Färskt kött (Fläsk, nöt och lamm)
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15100000 Animaliska livsmedel, kött och köttprodukter
Ytterligare klassificering (cpv): 15110000 Kött, 15111000 Nötkött, 15113000 Fläskkött, 15115100 Lammkött, 15131700 Köttprodukter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: VET-2024-11094583