533874-2022 - ÄndringSverige-Gislaved: Köksutrustning, hushållsartiklar och materiel för catering
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Porslin- och restaurangutrustning
Referensnummer: 22-257-22
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39220000 Köksutrustning, hushållsartiklar och materiel för catering
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser successiva leveranser av porslin- och restaurangutrustning till Gislaveds kommun och Gnosjö kommun.