533962-2024 - Planering
Sverige – Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar – RFI Endoskopi Flexibel förbrukning
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelRFI Endoskopi Flexibel förbrukning
BeskrivningRFI gällande flexibel endoskopisk förbrukning
Intern identifierare24/186
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar