2. Förfarande
Förfarande
Titel: Revisionstjänster
Beskrivning: Beställaren avser att upphandla revisionstjänster för Stiftelsen Bodenbo. Beställaren har såväl förtroendevalda revisorer som fackrevisorer.
Intern identifierare: 24/6
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79200000 Redovisning, revision och skattemässiga tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 79212000 Revision
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Revisionstjänster (1)